Bosphorus Car Rental

Bosphorus Rent A Car şirketi 1999 yılında Araç kiralama sektöründe faaliyet göstermeye başlayan,20 yıllık deneyim ve tecrübemizle,kurumsal yapısıyla müşteri memnuniyeti odaklı oto kiralama şirketidir.Yeni araç filomuzla siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi,en uygun fiyata sunma prensibiyle çalışmaktayız.

Merkez ofisimiz İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanının çıkışında Yenişehir mah. Belde İş Merkezi no:26 Pendik/İstanbul,otopark alanımız Yenişehir mah. Tezkar sitesi no:10 Pendik/İstanbul olup,İstanbul Havalimanı nda araç teslim hizmeti de vermekteyiz.

Ankara,Adana,Antalya,Bursa ve Kayseri de şirketimizden araç kiralamanız mümkündür.İstanbul dışındaki belirtilen şehirlerde araç kiralamanız durumunda düşük maliyetli Drop (araç teslim alma- araç teslim etme) fiyatlarıyla hizmet alabilirsiniz.

Filo araç kiralama ile ilgili merkez ofisimizle irtibata geçerek, ayrıcalıklı ve ekonomik hizmeti, full kaskolu araçlarımızla,prosedür zorluklarıyla uğraşmadan temin edebilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı full rent a car kaskolu olup,bir yılını doldurmamış araç modellerimizle kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız.

Rezervasyon taleplerinizi internet sayfamızdan veya 7/24 telefon veya whatsapp ( 090 532 503 72 52 )kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.